03 Temmuz 2022 Pazar
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Faaliyet Alanları Müşteri Hizmetleri Fuarlar Referanslar İletişim
Hakkımızda
Tarihçe
Vizyon - Misyon
Medya’dan Haberler
Kariyer
Belge ve Sertifikalar
Webmail
E-Bülten
 Ad Soyad :  
 E-Posta   :
ekle    çıkar

Tarihçe

Toprak Endüstrisi Makinaları San.ve Tic.A.Ş. (TEMA) olarak 1987 yılında kurulan firmamız kurulduğu yıldan beri gerek toprak sanayi (Kiremit ve Tuğla üretim sanayi) ve gerekse de seramik sanayine verdiği hizmetlerine özverili, kaliteli ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesiyle devam etmektedir.

1980’ li yıllardan sonra ova topraklarının toprak sanayisinde kullanılmasının yasaklanmasının ardından büyük zorluklar yaşayan toprak sanayisine sunduğu "Toprak Canavarı" olarak isimlendirilen makinayla dağ toprağının daha kolay bir şekilde işlenir hale getirilmesini, taşların kırılmasını kısacası dağ toprağının toprak sanayi için kullanılır hale getirilmesini sağlamıştır. Bu makina seramik sektöründe de kullanılmaktadır.

Bugün de toprak sanayi sektöründe yaşanılan birçok sorunlara imal ettiği makinalarla çözüm arayışına devam eden firmamız aynı kuruluş içinde yer alan BLOKSAN A.Ş. ’ni de laboratuar çalışmaları için seçmiş, yapılan tüm yenilik ve çalışmalarını birebir burada gerçekleştirmektedir.

Toprak sanayinde ön hazırlık aşamalarında kullanılan toprak hazırlama makinaları ile tuğla ve kiremit sektöründe, Türkiye’de sadece firmamız tarafından üretimi yapılan Diyaframlı ve Valfli 2" pompa ile de seramik, madencilik, inşaat, denizcilik, boya ve içecek sektörlerinde zengin yedek parça stokları ile hizmetlerine devam etmektedir..

   
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Tema Endüstri    rt.moc.irtsudneamet @ ofni